Image could not be loaded

Wakacyjny tydzień all inclusive w Albanii w 4* hotelu za 1914 PLN/os!

Arr, loading...

Gościnna Albania oblewana przez lazurowe wody Adriatyku zaprasza na wakacje! Będziecie cieszyć się słońcem, pięknymi krajobrazami i dobrą kuchnią. A wszystko to w przystępnych cenach!

W naszej porównywarce znaleźliśmy ofertę tygodniowego wypoczynku w dobrze ocenianym 4* hotelu Alvin Comfort (ocena 3.5/5 wg TripAdvisor) w opcji all inclusive za który zapłacicie1914 PLN od osoby. W cenie otrzymacie przeloty z Gdańska lub nieco drożej z Warszawy i z Katowic, transfery z/na lotnisko oraz podstawowe ubezpieczenie.

od
1 914
os

Szczegóły i rezerwacja

Termin: 21. cze. 2019 - 28. cze. 2019
Miasta wylotu
Gdańsk, Katowice, Warszawa
Destynacje
Tirana

SZCZEGÓŁY OFERTY:

  • przelot Gdańsk - Tirana - Gdańsk
  • 7 nocy w 4* hotelu Alvin Comfort
  • transfer z/na lotnisko
  • wyżywienie: all inclusive
  • ubezpieczenie
  • lokalizacja: Golem
  • termin: 21 - 28 czerwca - to tylko przykładowy termin

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

od
1 914
os

Szczegóły i rezerwacja Termin: 21. cze. 2019 - 28. cze. 2019

Skąd
Gdańsk, Katowice, Warszawa
Dokąd
Tirana

HOTEL

4* hotel Alvin Comfort to nowo otwarty (2018)obiektpołożony w spokojnej okolicy w miejscowości Golem, ok. 10 km od centrum Durres, z którym jest bardzo dobrze skomunikowany. Piaszczysta plaża z bezpłatnym serwisem oddalona jest o kilka kroków od hotelu. Do dyspozycji gości jest basen, restauracja - dania w formie bufetu, kuchnia lokalna i międzynarodowa oraz bezpłatny internet bezprzewodowy.CZYTAJ RÓWNIEŻ:

OFERTY NA LATO

Arr, loading...

O czym myślisz?

Napisz komentarz