Image could not be loaded

City break w Dubrowniku! Na Mikołajki i jarmarki: 746 PLN/os za 6 nocy. Tylko dziś!

Arr, loading...

Nieaktualne

Ta oferta została opublikowana ponad tydzień temu. Ceny i daty mogą nie być aktualne.

https://www.getyourguide.com/s/?q=Dubrovnik&customerSearch=1&searchSource=2&p=1&partner_id=2WW4CZI&utm_medium=online_publisher&utm_source=holidaypirates_gmbh&placement=%22other%22&cmp=PLNasze PLL LOT uprzejmie wrzuciły dziś w ramach Szalonej Środy tanie bilety do pięknego Dubrownika, więc skwapliwie korzystamy i proponujemy Wam grudniowy wypad - akurat na jarmarki i by złapać trochę słońca na twarzy (grudzień w Dubrowniku to ok. 15 stopni).

Loty LOTem w promocyjnych cenach znajdziecie od 15 listopada do 31 marca. Jarmarki trwają w tym roku od 2 grudnia do 6 stycznia.

za
746zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA

Termin: 18. gru. 2019 - 18. gru. 2019
Miasta wylotu
Warszawa
Destynacje
Dubrownik
 • LOTY. Aby zarezerwować kliknij w poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ LOTY

  Więcej terminów znajdziecie poniżej w sekcji LOTY DO DUBROWNIKA  SUGEROWANE NOCLEGI. Aby zobaczyć szczegóły dotyczące obiektu i zarezerwować go kliknij w obrazek lub zielony przycisk REZERWUJ NOCLEGI

  Więcej obiektów tego typu TUTAJ

SZCZEGÓŁY OFERTY

 • loty Warszawa - Dubrownik - Warszawa - 280 PLN/os
 • 6 nocy w doskonale ocenianym apartamencie Airbnb blisko plaży -406PLN/os
 • transfery z i na lotnisko - 60 PLN/os
 • wyżywienie: we własnym zakresie (wyposażona kuchnia w apartamencie)
 • WiFi
 • proponowany termin: 6 - 12 grudnia - to przykładowe daty, jednak korzystając z poniższej listy w sekcji LOTY DO DUBROWNIKAlub porównywarki lotów możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań oraz dostępności terminów

Suma: 746 PLN/os

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 2 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Proponowane przez nas daty są jedynie przykładowe i można je dowolnie zmieniać. Możecie też jechać większą grupą lub w pojedynkę.

za
746zł
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 18. gru. 2019 - 18. gru. 2019

Skąd
Warszawa
Dokąd
Dubrownik
 • SZCZEGÓŁY

  LOTY. Aby zarezerwować kliknij w poniższy obrazek lub przycisk REZERWUJ LOTY

  Więcej terminów znajdziecie poniżej w sekcji LOTY DO DUBROWNIKA  SUGEROWANE NOCLEGI. Aby zobaczyć szczegóły dotyczące obiektu i zarezerwować go kliknij w obrazek lub zielony przycisk REZERWUJ NOCLEGI


  Więcej obiektów tego typu TUTAJ

 • REZERWUJ LOTY
 • REZERWUJ NOCLEGI

LOTY DO DUBROWNIKA

Do Dubrownika dolecicie PLL LOT bezpośrednio z Warszawy. Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Terminów innych niż proponowany możecie szukać samodzielnie w porównywarce lotów od 15.11 do 31.03.


NOCLEGI

Wasz apartament (doskonała ocena 5/5 Airbnb) leży 300m od plaży i oddaje do Waszej dyspozycji sypialnię, kuchnię, WiFi, łazienkę i duży współdzielony taras. 200m od apartamentu znajduje się przystanek komunikacji publicznej.


TRANSFERY

Z i na lotnisko dojedziecie autobusem lotniskowym do przystanku Dubrownik Stare Miasto. Stamtąd czeka Was 15-min spacer do apartamentu. Cena transferu to 60 PLN/os w obie strony, czas transferu to ok. 45 min.


ZWIEDZANIE

Zwiedzanie miasta to m.in.: najdłuższa i najszersza ulica miasta Stradun, Fontanna Onofriego, Kościół i Klasztor Franciszkanów, Dzwonnica Miejska, Pałac Sponza, Kościół Św. Błażeja - patrona miasta, Pałac Książęcy, Katedra (w skarbcu znajduje się ponad 150 relikwii świętych), Stary Port.

Możecie wybrać się na bezpłatny spacer z przewodnikiem, możecie też wybrać się na rejsy i wycieczki tematyczne.


WIĘCEJ OFERT CITY BREAKÓWArr, loading...

O czym myślisz?

Napisz komentarz