Image could not be loaded

Black Friday w Nowym Jorku! Tydzień dla 4: 2212 PLN/os - loty, apartament z ładnym widokiem na Brooklynie i transfery!

Arr, loading...

Black Friday w Nowym Jorku - mały shopping przed Mikołajkami albo gwiazdką? Komu iPadzika? iWatcha? iPhona? Parę niebotycznie wysokich szpilek?

Korzystając z Taniutkich lotów do Nowego Jorku z Warszawy złożyliśmy dla Was tanie pakiet do Big Apple na przełom listopada i grudnia. Black Friday wypada w tym roku 29 listopada.

za
2 212
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA

Termin: 25. lis. 2019 - 2. gru. 2019
Miasta wylotu
Warszawa
Destynacje
Port lotniczy Nowy Jork-JFK
 • U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety lotnicze wystarczy kliknąć w poniższy obrazek rezerwacji dla 4 osób lub poniższy zielony przycisk REZERWUJ LOTY


  Aby zarezerwować proponowany przez nas obiekt kliknij w obrazek lub przycisk REZERWUJ NOCLEGI

  Więcej obiektów tego typu TUTAJ

Wolicie lecieć w innym terminie? Walentynki? St. Patrick's Day? Mikołajki? Tanie loty znajdziecie od listopada aż do marca. Wolicie lecieć w 1/2/3/5 osób? Zmieniacie ilość osób w lotach i apartamencie i lecicie w takim towarzystwie, na jakie macie ochotę :)

SZCZEGÓŁY OFERTY

 • loty Warszawa - Nowy Jork - Warszawa - 1311 zł/os
 • 7 nocy w apartamencie Airbnb na Brooklynie - 861 zł/os
 • transfer z i na lotnisko - 40 zł/os
 • wyżywienie: we własnym zakresie
 • WiFi
 • proponowany termin: 25 listopada - 2 grudnia - to przykładowe daty, jednak korzystając z porównywarki lotów możecie dowolnie modyfikować swój pobyt w zależności od Waszych upodobań oraz dostępności terminów
 • gdyby ktoś przypadkiem nadal nie wiedział ;) tak, do USA potrzebny jest paszport i wiza

Suma: 2212 zł/os

Tytułowa cena pakietu (za osobę) skonstruowana jest w oparciu o ofertę dla 4 osób, a jej wysokość zależy od terminu wyjazdu. Pamiętajcie, że możecie zmieniać kryteria podróży - dodawać, odejmować osoby, modyfikować terminy oraz opcje wyżywienia czy długość pobytu. W wielu przypadkach zmiany będą miały wpływ na cenę końcową, pozwolą Wam jednak dopasować ofertę do Waszych potrzeb.

za
2 212
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 25. lis. 2019 - 2. gru. 2019

Skąd
Warszawa
Dokąd
Port lotniczy Nowy Jork-JFK
 • SZCZEGÓŁY

  U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety lotnicze wystarczy kliknąć w poniższy obrazek rezerwacji dla 4 osób lub poniższy zielony przycisk REZERWUJ LOTY


  Aby zarezerwować proponowany przez nas obiekt kliknij w obrazek lub przycisk REZERWUJ NOCLEGI

  Więcej obiektów tego typu TUTAJ

 • REZERWUJ LOTY
 • REZERWUJ NOCLEGILOTY DO NYC

Wszystkie loty z 1 przesiadką i bagażem podręcznym. Więcej terminów znajdziecie w poście Tanie loty z Warszawy do Nowego Jorku.

NOCLEGI

Proponujemy Wam noclegi w świetnie ocenianym stylowym apartamencie na Brooklynie (4,5/5 Airbnb). Obiekt znajduje się blisko 2 stacji metra.

TRANSFER

Z i na lotnisko dojedziecie autobusem do przystanku Van Siclen Avenue, stamtąd czeka Was 5-min spacer do apartamentu. Czas transferu to ok. 40 min, a cena w obie strony to 40 PLN / os.


Czytaj też:
Pomysły na miejskie wycieczki!


Arr, loading...

O czym myślisz?

Napisz komentarz