Image could not be loaded

Tanie loty do Barcelony na wakacje od 327 PLN!

Arr, loading...

Lećcie do Barcelony w wakacje! Loty w szczycie sezonu nie będą oczywiście kosztować 78 PLN, jak to się czasami zdarza. Kto chce lecieć latem - musi być gotowy na wyższe ceny, ale my znaleźliśmy te najlepsze!

Stolica Katalonii, północna Hiszpania i Costa Brava czekają na odkrycie. Leć zobaczyć budowle Gaudiego, stadion Messiego, skaliste góry i małe puste plaże o żółciutkim piasku! terminy wakacyjne na dłuższe i krótsze pobyty.

od
75,90
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA

Termin: 19. cze. 2019 - 29. sie. 2019
Miasta wylotu
Warszawa, Gdańsk, Kraków, Katowice, Wrocław
Destynacje
Barcelona, Girona
  • U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety w najlepszej cenie wystarczy kliknąć w poniższy obrazek rezerwacji lub zielony przycisk LECIMY!

    INNE TERMINY LOTÓW ZNAJDZIECIE W LIŚCIE PONIŻEJ.

od
75,90
os

SZCZEGÓŁY I REZERWACJA Termin: 19. cze. 2019 - 29. sie. 2019

Skąd
Warszawa, Gdańsk, Kraków, Katowice, Wrocław
Dokąd
Barcelona, Girona
  • Szczegóły

    U nas ceny lotów zawsze podawane są bez klubów ani żadnych haczyków - dostępne dla każdego! Aby zakupić bilety w najlepszej cenie wystarczy kliknąć w poniższy obrazek rezerwacji lub zielony przycisk LECIMY!

    INNE TERMINY LOTÓW ZNAJDZIECIE W LIŚCIE PONIŻEJ.

LOTY

Loty z bagażem podręcznym. Wszystkie loty bezpośrednie, bez żadnych przesiadek. Poniższe ceny obowiązują za 1 osobę, są przybliżone i mogą ulec zmianie w ciągu bardzo krótkiego czasu. Ilość osób należy wpisać samodzielnie! Właściwa cena pokaże się dopiero po przejściu z porównywarki do linii lotniczych.

NOCLEGI

Jeśli szukasz sprawdzonych i niedrogich noclegów warto zajrzeć do którejś z poniższych wyszukiwarek:

WAKACYJNI PIRACI

AIRBNB

SAMOCHÓD

Świetnym pomysłem na zwiedzanie odwiedzanego kraju jest wypożyczenie auta. Oferty wynajmu aut znajdziecie w naszej porównywarce cen:

WYNAJEM AUTA

Pamiętajcie, że nie jest to ostateczna cena wynajmu, doliczyć należy koszty paliwa. Do tego pamiętajcie, że wypożyczalnie pobierają z karty kredytowej zwrotną kaucję, której można uniknąć wykupując dodatkowe ubezpieczenie.Arr, loading...

O czym myślisz?

Napisz komentarz